Jaunųjų filologų konkursas
Šių metų sausio 12 d. Sūduvos gimnazijoje vyko 48-ojo jaunųjų filologų konkurso savivaldybės etapo darbų vertinimas.
Konkursui buvo pateikta trylika prozos, poezijos, literatūros mokslo ir kritikos darbų bei literatūros kūrinių vertimų iš Rygiškių Jono, Sūduvos, šv. Cecilijos gimnazijų ir Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos.
Savivaldybės vertinimo komisijos geriausiais darbais pripažinti ir šalies konkurso vertinimo komisijai pateikti Rygiškių Jono gimnazijos IV klasės mokinių darbai: Jurgos Rupšytės literatūros kūrinio vertimas (konsultavo mokytojas Juozas Rožas) ir Monikos Lekeckaitės literatūros mokslo ir kritikos darbas (konsultavo mokytoja Regina Dilienė).
Laimutė Jakevičienė,
Švietimo, kultūros ir sporto departamento
Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė



Komentarai
{{msg}}