Kalėdų senelio rezidencijoje vyksta edukacijos mažiesiems – visi norintys kviečiami atvykti!
Darbo dienomis J. Basanavičiaus aikštėje įkurtoje Kalėdų senelio rezidencijoje vyksta mūsų įstaigų ir mokytojų organizuojamos įvairios edukacijos, o kiekvieną savaitgalį, iki pat švenčių, rezidencijoje vaikučių lauks Kalėdų senelis!
Dalinamės akimirkomis iš vakar vykusios edukacijos mažiesiems „Kalėdos“, kurią organizavo mokytoja Ilona Grybauskienė, kur vaikučiai gaminosi galėdinius žaisliukus.
Jei neturėjote galimybės atvykti, nenusiminkite, šiandien galite sudalyvauti edukacijoje „Kalėdų belaukiant“, kurią organizuoja Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka. Kalėdų senelio rezidencija duris atveria ir jūsų laukia bet kuriuo laiku tarp 17 ir 19 valandos.
O šeštadienį ir sekmadienį, nuo 12 iki 14 valandos, Kalėdų senelio rezidencijoje mažųjų lauks susitikimas su Kalėdų senelių!
Marijampolės savivaldybės
Komunikacijos skyrius



Komentarai
{{msg}}