Kovo 17 d. Marijampolėje viešės aplinkos apsaugos ministras Kęstutis Navickas
2017 m. kovo 17 d. (penktadienį) 13:00 val.–15:00 val. aplinkos apsaugos ministras Kęstutis Navickas, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika ir Seimo narys Dainius Gaižauskas susitiks su marijampoliečiais aptarti Miškų įstatymo pakeitimo, urėdijų reformos, atliekų tvarkymo, medžioklės įstatymo klausimus.
Susitikimas vyks J. Basanavičius 1 a. savivaldybės salėje 1-ame aukšte.
Kviečiame dalyvauti!



Komentarai
{{msg}}