Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

KURK MARIJAMPOLEI: išrinkite labiausiai patikusią idėją

KURK MARIJAMPOLEI: išrinkite labiausiai patikusią idėją

Didelio susidomėjimo sulaukęs bendruomeninių idėjų konkursas „Kurk Marijampolei“ įsibėgėja, gyventojai kviečiami išrinkti geriausias konkurso idėjas.

Praėjusiais metais Marijampolės savivaldybėje pirmą kartą pristatytas bendruomenių iniciatyvų konkursas „Kurk Marijampolei“ padėjo įgyvendinti įvairius visuomenės projektus. Bendruomenės aktyviai siūlė ir rinko geriausias idėjas, kurias vėliau įgyvendino Marijampolės savivaldybės administracija.

Šiais metais sulaukta panašaus paraiškų skaičiaus kaip ir praėjusiais metais. Iš viso gauta 16 projektinių idėjų, iš kurių keliamus reikalavimus atitiko 12 idėjų. Projektinių idėjų pasiskirstymas taip pat išliko panašus – 9 mažos ir 3 didelės apimties projektai.

Kviečiame visus Marijampolės savivaldybės gyventojus balsuoti ir išrinkti geriausias bei aktualiausias idėjas. Norint, kad projektas būtų finansuotas, labai svarbu, kad jis surinktų minimalų reikiamą balsų kiekį. Mažos apimties projektas turi surinkti ne mažiau kaip 100, o didelės apimties – ne mažiau kaip 200 balsų.

Balsuoti galima vieną kartą, pasirenkant tris labiausiai patikusias idėjas. Balsavimas tęsis visą mėnesį – iki balandžio 15 dienos.

SVARBU: Balsuoti gali tik Marijampolės savivaldybės gyventojai.

Susipažinti su projektinėmis idėjomis ir atiduoti savo balsą prisijungę per elektroninius vartus galite čia – https://bit.ly/3lioQis

Jeigu nepavyktų prisijungti ar iškiltų klausimų dėl techninių balsavimo sprendimų, kreipkitės el. paštu info@marijampole.lt

Balsuoti galite ir įprastu būdu, atvykę į Marijampolės savivaldybės administraciją arba bet kurią Marijampolės savivaldybės seniūniją.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}