Kviečia į apskritojo stalo diskusiją „Moteris – politikoje“
Spalio 25 d. 17 val. Marijampolės savivaldybės moterys kviečiamos į apskritojo stalo diskusiją „Moteris – politikoje“. Diskusija vyks savivaldybės administracijos pastato Vytauto g. 17 salėje.Renginys vykdomas pagal Valstybinės moterų ir vyrų lygių galimybių 2015–2021 metų programos priemonę 4.1, kuri siekia užtikrinti moterų politikių klubų tinklo veiklą: viešas diskusijas, konsultacijų teikimą, pozityvaus moterų politikių įvaizdžio viešinimą ir kt.
Organizatorius - Kauno moters užimtumo informacijos centras,
vykdytojas - Lietuvos moterų lobistinė organizacija,
rėmėjas - Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.




Komentarai
{{msg}}