Pradžia
Pradžia

Kviečia į apskritojo stalo diskusiją „Moteris – politikoje“

Spalio 25 d. 17 val. Marijampolės savivaldybės moterys kviečiamos į apskritojo stalo diskusiją „Moteris – politikoje“. Diskusija vyks savivaldybės administracijos pastato Vytauto g. 17 salėje.Renginys vykdomas pagal Valstybinės moterų ir vyrų lygių galimybių 2015–2021 metų programos priemonę 4.1, kuri siekia užtikrinti moterų politikių klubų tinklo veiklą: viešas diskusijas, konsultacijų teikimą, pozityvaus moterų politikių įvaizdžio viešinimą ir kt.


Organizatorius - Kauno moters užimtumo informacijos centras,
vykdytojas - Lietuvos moterų lobistinė organizacija,
rėmėjas - Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}