Pradžia
Pradžia

Kviečia prie jūros važiuoti autobusu

Autobusų parkas kasmet vasaros pradžioje  atnaujina  maršrutą Marijampolė-Palanga (ekspresas). Nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d. iš Marijampolės autobusų stoties autobusas išvyksta  kasdien  7.00 val. ryto, iš Palangos autobusų stoties – 17.50 val.  Kelionė  nauju, patogiu,  autobusu trunka keturias valandas.

Bilietus galima įsigyti  stotyje,  autobuse arba internete  http://www.autobusubilietai.lt/

Kviečiame važiuoti prie jūros mūsų autobusais.

Daugiau naujienų galite rasti mūsų įmonės  tinklalapyje    http://marijampolesap.lt/

 

UAB “Marijampolės autobusų parkas” administracija

 

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}