Kviečia prie jūros važiuoti autobusu
Autobusų parkas kasmet vasaros pradžioje atnaujina maršrutą Marijampolė-Palanga (ekspresas). Nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d. iš Marijampolės autobusų stoties autobusas išvyksta kasdien 7.00 val. ryto, iš Palangos autobusų stoties – 17.50 val. Kelionė nauju, patogiu, autobusu trunka keturias valandas.
Bilietus galima įsigyti stotyje, autobuse arba internete http://www.autobusubilietai.lt/
Kviečiame važiuoti prie jūros mūsų autobusais.
Daugiau naujienų galite rasti mūsų įmonės tinklalapyje http://marijampolesap.lt/
UAB “Marijampolės autobusų parkas” administracija



Komentarai
{{msg}}