Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Kviečiame dalyvauti šventinėje eisenoje

Kviečiame dalyvauti šventinėje eisenoje

Pasveikink Marijampolę šventinėje „CUKRINIS FESTIVALIS 2022“ eisenoje!

Gegužės 27-29 dienomis Marijampolę vėl džiugins tradicinė  miesto šventė „CUKRINIS FESTIVALIS 2022“, kuri šiemet ypatinga, nes Lietuvos romantikos sostinė Marijampolė švenčia savo 230 gimtadienį!

Maloniai kviečiame šventės atidarymo dieną, gegužės 27 d., bendruomenes, ugdymo įstaigas, kultūros bei meno, sporto kolektyvus, įmones, įstaigas, organizacijas dalyvauti šventinėje eisenoje, pristatyti  savo bendruomenę ir pasveikinti marijampoliečius bei šventės svečius.

Šventinė eisena žygiuos miesto gatvėmis nuo Marijampolės sporto centro stadiono  „Sūduva“ (Sporto g. 1) į J. Basanavičiaus aikštę. Eisenos pradžia 17.30 val. Rinktis eisenos pradžiai kviečiame 17.00 val.

Eisenoje kviečiame dalyvauti kiekvienos įstaigos, įmonės ar organizacijos atstovus su savo vėliava (ar kita atributika), saldžiosiomis puošmenomis ir kartu pasidžiaugti miesto švente bei pasveikinti Marijampolę su gimtadieniu!

Registracija vyksta iki gegužės 23 dienos (imtinai). Registracijos nuoroda https://bit.ly/3sDVUSd

Kilus klausimams skambinkite tel. 8 699 57008

Aktyviai dalyvaukime šventinėje „CUKRINIO FESTIVALIO 2022“ eisenoje ir pasveikinkime  vieni kitus bei savo miestą! Kurkime šventinę nuotaiką ir švęskime kartu!

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}