Pradžia
Pradžia

Kviečiame kartu švęsti Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės gimtadienį

Kviečiame kartu švęsti Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės gimtadienį

Pasitinkame vieną  svarbiausių mūsų šalies švenčių – Vasario 16-ąją – Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną. Šiemet šią istorinę Lietuvos valstybės gimimo dieną  minėsime jau 106-ąjį kartą!

Švęsdami Vasario 16-ąją kasmet prisimename laisvės  ir valstybės reikšmę, atiduodame pagarbą kovojusiems už ją ir puoselėjantiems mūsų valstybingumą, sveikiname Lietuvą ir džiaugiamės laisve.

 „Vasario 16-oji – ypatinga istorinė diena, kuria didžiuojamės ir kasmet džiaugsmingai minime, nes ši data labai svarbi mūsų valstybei ir kiekvienam iš mūsų. Kurti valstybę turime ne tik  naudingais darbais,  bet ir  puoselėdami vienybę ir  bendrystę. Pastarųjų metų įvykiai Ukrainoje  parodo mums, kad visuomet turime būti budrūs,  o svarbiausia – vieninga tauta. Džiaukimės savo tėvynės laisve, tačiau niekada nepamirškime, kokia ji brangi. Pasididžiavimą savo šalimi kaip didžiausią vertybę privalome perduoti savo vaikams. Dalyvaukime renginiuose, skirtuose  Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, ir vienybėje pajuskime, kokia svarbi mums Lietuva ir Laisvė“, – kviečia savivaldybės meras Povilas Isoda.

Vasario 16-ąją, šią išskirtinę mūsų valstybės dieną, švęskime su pakilia nuotaika, vienybės jausmu ir meile savo šaliai. Prie savo namų, įstaigų ir bendruomenių iškelkime Lietuvos valstybės trispalvę ir dalyvaukime šventiniuose renginiuose, skirtuose Lietuvos valstybės atkūrimo dienai  Marijampolėje ir  savivaldybės bendruomenėse.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}