Kviečiame prekiauti Kalėdų eglės įžiebimo šventėje
Kalėdinė gražiausių metų švenčių laukimo nuotaika atkeliauja į Marijampolę.
Gruodžio 3 d., šeštadienį, 17 val. J. Basanavičiaus aikštėje bus įžiebta Kalėdų eglė, džiugins nuotaikingas spektaklis, šventiniai sveikinimai ir fejerverkas.
Kviečiame nuo 12 val. prekiauti rankdarbiais, kalėdinėmis kompozicijomis, dovanėlėmis ir suvenyrais, kulinarinio paveldo gardėsiais ir šventiniais skanumynais.
Susidomėjusius kviečiame nuo lapkričio 18 d. registruotis Marijampolės savivaldybės administracijos Mokesčių administravimo skyriuje: tel. (8 343) 90 023 arba rašyti el. p. prekyba@marijampole.lt.
Kalėdos keliauja į Marijampolę!
Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba



Komentarai
{{msg}}