Pradžia
Pradžia

Kviečiame prekiauti Kalėdų eglės įžiebimo šventėje

Kalėdinė gražiausių metų švenčių laukimo nuotaika atkeliauja į Marijampolę.

Gruodžio 3 d., šeštadienį,  17 val. J. Basanavičiaus aikštėje bus įžiebta Kalėdų eglė, džiugins nuotaikingas spektaklis, šventiniai sveikinimai ir fejerverkas.

Kviečiame nuo 12 val. prekiauti rankdarbiais, kalėdinėmis kompozicijomis, dovanėlėmis ir suvenyrais, kulinarinio paveldo gardėsiais ir šventiniais skanumynais.

Susidomėjusius kviečiame nuo lapkričio 18 d. registruotis Marijampolės savivaldybės administracijos Mokesčių administravimo skyriuje: tel. (8 343) 90 023 arba rašyti  el. p. prekyba@marijampole.lt.

Kalėdos keliauja į Marijampolę!

Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}