Pradžia
Pradžia

Kviečiame švęsti Tarptautinę muziejų dieną!

Kviečiame švęsti Tarptautinę muziejų dieną!

Gegužės 18-ąją Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus kviečia švęsti Tarptautinę muziejų dieną. 2021 metų bendras Muziejų dienos šūkis skelbia – „Muziejų ateitis: atsigaukite ir naujai įsivaizduokite“.

Tarptautinės muziejų dienos proga Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus skelbia akciją „Devynios muziejų mįslės“.

Kviečia nuo 10.00 iki 22.00 val.  aplankyti Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejų (Vytauto g. 29) bei  jo padalinius – Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejų (Vytauto g. 29) ir Lietuvos prezidento K. Griniaus memorialinį muziejų (Bažnyčios g. 23) nemokamai, spręsti užduotis ir laimėti prizą – ekskursiją „Aukso amžius Marijampolėje“.

SVARBU: būtina išankstinė registracija telefonu (8 343) 91 362,  atvykti ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėmis (išskyrus vienos šeimos ar vieno namų ūkio narius), be to, privalu dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius, laikytis visų saugumo reikalavimų, atvykti tiksliai tuo laiku, kada užsiregistravote.

Renginį inicijuoja Tarptautinė muziejų taryba (ICOM). Daugybė muziejų iš įvairių pasaulio šalių tądien kviečia visus besidominčius žmonijos istorija ir kultūros vertybėmis kartu paminėti šią svarbią datą.

Tarptautinė muziejų diena – unikali galimybė visiems besidomintiems istorija ir kultūros vertybėmis apsilankyti muziejuose ne tik Marijampolėje, bet ir visoje šalyje https://www.facebook.com/tarptautinemuziejudiena/

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

 

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}