Pradžia
Pradžia

Kvietimas Į rekonstruotos sankryžos atidarymą

Birželio 16 d. (ketvirtadienį) 16 val. Marijampolės mieste bus oficialiai atidaroma rekonstruota dviejų lygių Gedimino-Geležinkelio-Stoties gatvių sankryža. Atidarymo renginyje ketina dalyvauti Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Kelių direkcijos vadovas, UAB „Alkesta“ vadovybė (rangovas) ir kiti.

Atidarymo simbolinis momentas numatytas žiedinėje sankryžoje (apačioje). Juostelę planuojama kirpti visuose keturiuose išvažiavimuose. Renginyje dalyvaus Marijampolės kultūros centro pučiamųjų orkestras su šokių grupės „Arabeskas“ šokėjomis. Atidarymo ceremonijos metu transporto eismas šioje sankryžoje bus laikinai (apie 10-15 min.) sustabdytas.

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti!

Viešųjų ryšių tarnyba.

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}