Pradžia
Pradžia

Kvietimas į renginį „Dviratis taip pat transporto priemonė“

Asociacija „Neribotų galimybių fondas“ jau ketvirtus metus iš eilės organizuoja dviračių žygį - „Dviratis taip pat transporto priemonė“. Šia iniciatyva siekiame telkti Marijampolės dviratininkų bendruomenę bei vis labiau atkreipti visuomenės dėmesį į dviratininkus - eismo dalyvius.

Maloniai kviečiame Jus, Jūsų šeimos narius, draugus bei kolegas dalyvauti renginyje. Registracija: https://docs.google.com/forms/d/1cgwMoiEjUdBHVzsbYjIRHaYIlQURLIljJ-9s_BTKUWc/viewform

Renginys vyks liepos 10 dieną, startuojame nuo Marijampolės kultūros centro automobilių stovėjimo aikštelės.

Renginio programa:

  • 09:30 Policijos pareigūnai žymės dviračius bei kitus daiktus
  • 10:00 Registracija, slalomo varžybos
  • 10:45 Mankšta
  • 11:00 Startas
  • 13:00 Finišas, apdovanojimai

 

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}