Pradžia
Pradžia

Lapkričio 26 d. Konferencija „Pasiekimų gerinimo link: ką galime visi drauge“

KONFERENCIJA „PASIEKIMŲ GERINIMO LINK: KĄ GALIME VISI DRAUGE“

2015 m. lapkričio 26 d. Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre

Konferencijos moderatorė – Lidija Laurinčiukienė, žurnalistė, ryšių su visuomene specialistė, asmenybės augimo ir tobulinimo trenerė

Daugiau informacijos rasite čia:

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}