Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 31-ąjį pavasarį švęskime virtualiai!

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 31-ąjį pavasarį švęskime virtualiai!

Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai – skirti pagrindiniai renginiai Marijampolėje, kaip ir visoje šalyje,  šiemet keliami į virtualią erdvę. Tačiau švęsti 31-ąjį  Nepriklausomybės  pavasarį kviečiame šventiškai ir nuotaikingai. Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtoje virtualioje programoje – meno kolektyvų  ir bendruomenių  sveikinimai, edukacijos, interaktyvios iliustracijos ir parodos.

„Lietuva jau daugiau kaip tris dešimtmečius tęsia savo valstybingumo istoriją, esame laisvi ir nepriklausomi. Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – viena svarbiausių švenčių, nes šią dieną pasirašyto akto ir žmonių atkaklumo dėka galime džiaugtis tuo, kad šiandien esame laisvi ir nepriklausomi. Tai suteikia mums daugybę galimybių tobulėti, siekti tikslų ir skleisti idėjas ne tik šalyje, bet ir visame pasaulyje bei  kurti savo  valstybės ateitį. Šios svarbios visai tautai šventės proga linkiu kasdien puoselėti meilę ir pagarbą savo miestui ir kraštui, savo darbais prisidėti prie nuolatinio šalies augimo ir drauge  šventiškai, nors ir virtualiuose renginiuose, minėti  šią istorinę dieną“, – sako Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda. 

Marijampolės savivaldybės kultūros įstaigos paruošė virtualių muzikinių sveikinimų, video pasakojimų, edukacinių užsiėmimų, koncertų ir parodų. Taip pat, marijampoliečiai kviečiami  švęsti  ir (ne)tradiciškai – dalyvauti orientaciniame žaidime „Tu esi Lietuva“ Marijampolės mieste. Dalyviai registruojami iš anksto ir bus privaloma laikytis visų  karantino saugumo reikalavimų.

Virtualius renginius galite stebėti Marijampolės kultūros centro, Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos „Facebook“ paskyrose.

Švęskime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną namuose ir tegul su ateinančiu pavasariu  sklinda gera šventinė nuotaika!

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}