Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Marijampolė keičiasi: patogesnė infrastruktūra prie švietimo įstaigų

Marijampolė keičiasi: patogesnė infrastruktūra prie švietimo įstaigų

Prasidėjus rugsėjui į švietimo įstaigas išsiilgę kontaktinio mokymosi sugrįžo studentai, moksleiviai ir darželinukai. Tikriausiai visi sutiks, kad labai svarbu yra tai, kokioje aplinkoje vyksta ugdymo procesas, todėl įstaigos kasmet stengiasi vaikus ir jaunimą pasitikti atsinaujinusios. Tačiau ne mažiau svarbu kokia infrastruktūra supa vieną ar kitą įstaigą, juk nei studentams smagu žingsniuoti duobėtu  šaligatviu nei tėveliams smagu atvežti mokinius ar darželininukus duobėtu keliu.

„Norime, kad švietimo ir ugdymo įstaigas supanti aplinka būtų patogi ir estetiškai patraukli, todėl šiemet daug dėmesio skyrėme infrastruktūros gerinimo darbams.  Įstaigoms padėjome atnaujinti patalpas, skyrėme lėšų stadionų atnaujinimui ir ėmėmės šalia esančios infrastruktūros tvarkymo darbų“, – apie pokyčius kalba Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Prie lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ esanti automobilių stovėjimo aikštelė ir įvažiavimas į ją jau kurį laiką buvo probleminės būklės, todėl buvo imtasi čia pakloti naują 500 kvad. m. ploto asfalto dangą. Aikųtelės remonto darbai  jau prasidėjo  ir prie lopšelio-darželio „Rasa“, o lopšelyje-darželyje „Rūta“ bus renovuojami pėsčiųjų takai bei  įrengiama paminkštinta danga.  

Marijampolės profesinio rengimo centro automobilių stovėjimo aikštelė taip pat jau buvo tapusi nepatogi ir duobėta, todėl čia buvo atlikti senos dangos frezavimo ir naujo asfalto klojimo darbai. 

Prie Marijampolės meno mokyklos esanti aikštelė ir įvažiavimas nuo Vytauto gatvės pusės buvo nusidėvėjęs ir nederėjo prie ypatingai gražaus Meno mokyklos pastato, todėl čia irgi visai neseniai buvo baigti aikštelės, įvažiavimo ir atsiradusių duobių remonto darbai.

Nepalyginamai patogesnis tapo ir lygiagrečiai Marijampolės kolegijos esantis pėsčiųjų takas. Duobėtą ir aptrupėjusį  senąjį asfaltą pakeitė nauja,  beveik 300 metrų ilgio, asfalto danga.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}