Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Marijampolė mezga ryšius su Červonogradu Ukrainoje

Marijampolė mezga ryšius su Červonogradu Ukrainoje

Lietuvą ir Ukrainą sieja graži draugystė ir abipusė pagarba šalių istorijai, tautiniam identitetui ir papročiams. Vis daugiau Lietuvos savivaldybių mezga tarptautinius ryšius su ukrainiečiais ir dalijasi gražiomis patirtimis. Marijampolė kol kas nebuvo užmezgusi bendradarbiavimo su  savivaldybe Ukrainoje .

Ko gera, teisingai sakoma, kad geriausia reklama yra iš lūpų į lūpas. Užsimezgę draugiški marijampoliečių ryšiai su bičiuliais červonogradiečiais , gražūs atsiliepimai apie Marijampolę ir Červonogradą paskatino abi savivaldybes pradėti ieškoti galimybių užmegzti oficialų bendradarbiavimą.

Susirašinėjimas peraugo į rimtus planus bendradarbiauti įvairiose srityse, ypatingą dėmesį skiriant verslo, kultūros, sporto ir socialinėms sritims. Būsimus bendradarbiavimo planus nuotoliniame susitikime aptarė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda ir Červonogrado meras Andriy Zalivskyi.

Červonogradas – stiprios pramonės miestas, turintis beveik 90 000 gyventojų ir sėkmingai bendradarbiaujantis su partneriais iš Vokietijos ir Lenkijos.

Susitikimo metu Povilas Isoda akcentavo galimybę padėti abiejose savivaldybėse įsikūrusiems verslininkams užmegzti ryšius, planuoti kultūrinį bendradarbiavimą, keistis gerosiomis praktikomis.

Červonogrado meras Andriy Zalivskyi negailėjo gražių žodžių Lietuvai ir išsakė norą draugauti, bendradarbiauti su Marijampole.

Susitikimas buvo vaisingas: nutarta ruošti bendradarbiavimo sutartį ir iškilmingai ją pasirašyti 2022 metų gegužę, kai Marijampolė švęs savo 230-ąjį gimtadienį.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}