Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Marijampolėje kuriamas sporto istorijos muziejus

Marijampolėje kuriamas sporto istorijos muziejus

Marijampolės sporto centro patalpose, Gamyklų g., netrukus bus įkurtas Marijampolės sporto istorijos muziejus. Baigiamus muziejaus patalpų remonto darbus apžiūrėjo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis ir savivaldybės Tarybos nariai Darius Kemeraitis ir Alvydas Kirkliauskas.

Marijampolės sporto istorija yra turtinga sportininkų pasiekimų, kuriuos norisi parodyti visiems.  Misijos surinkti ir išsaugoti duomenis apie juos ėmėsi Marijampolės sporto veteranų asociacijos nariai, kurie ir iškėlė idėją dėl Marijampolės sporto istorijos muziejaus įkūrimo.

Įvertinęs atliktus pasirengimo darbus, A. Visockis džiaugėsi, kad muziejų kuria ypač daug apie sporto istoriją žinantys žmonės: „Naujasis muziejus bus atidarytas jau kitų metų pradžioje ir atliks keletą funkcijų: čia bus renkami ir saugomi sporto istoriją atspindintys eksponatai, muziejaus patalpos taps sporto veteranų susirinkimo vieta bei tarnaus kaip edukacinė erdvė jaunajai kartai ir visiems, besidomintiems Marijampolės sportu“.

Vienas iš muziejaus įkūrėjų, A. Kirkliauskas, papasakojo, kad muziejuje bus įrengtos ekspozicijos visoms pagrindinėms sporto šakoms. Čia bus galima pamatyti ne tik sporto trofėjus ir apdovanojimus, bet bus ir kitų įvairių eksponatų. Šiuo metu kaip tik sudarinėjama muziejaus eksponatų kolekcija. Visi eksponatai bus įtraukiami į muziejaus apskaitos knygą, o pagrindinė muziejaus ekspozicija bus periodiškai keičiama. Planuojama, kad muziejus veikti pradės kitų metų pradžioje.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}