Pradžia
Pradžia

Marijampolėje lankosi Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda

Sausio 15 d. (penktadienį) Marijampolėje lankosi nepaprastasis ir įgaliotais Japonijos ambasadorius Lietuvos Respublikoje Toyoei Shigeeda.

Vizito tikslas susipažinti su savivaldybe ir aptarti  bendradarbiavimo kultūros, ekonomikos ir verslo srityse galimybes. Ambasadorius susitiks su savivaldybės vadovais, Tarybos, savivaldybės administracijos, verslo ir nevyriausybinių organizacijų atstovais. Lankysis UAB „Mantinga, kurios produkcija jau dabar eksportuojama į Japoniją.

Tai pirmas naujojo ambasadoriaus vizitas Marijampolėje. AmbasadoriusToyoei Shigeeda, pareigas pradėjo eiti nuo 2015 m. liepos mėnesio  ir yra dešimtasis Japonijos ambasadorius Lietuvai ir trečiasis, reziduojantis Lietuvoje.  

 

Viešųjų ryšių tarnyba

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}