Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Marijampolėje pasodintas Stelmužės ąžuolas

Marijampolėje pasodintas Stelmužės ąžuolas

Šiandien – Tarptautinė jaunimo diena, o 2022-ieji paskelbti Lietuvos ir Europos jaunimo metais. Siekiant atkreipti dėmesį į jaunimo politiką bei problemas, Nacionalinė jaunimo reikalų koordinatorių asociacija kartu su Lietuvos savivaldybių asociacija visos Lietuvos jaunimą pakvietė pasodinti „Jaunimo parką“. Marijampolėje Stelmužės ąžuolo „vaikaitį“ pasodino Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas, Marijampolės savivaldybės tarybos narys Edmundas Razvickas, savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė ir Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariai.

Pasak P. Marozo, Stelmužės ąžuolo palikuoniui vietą parinko patys marijampoliečiai: „Visą savaitę vykęs balsavimas lėmė, kad jaunasis Stelmužės ąžuolas buvo pasodintas Marijampolės Poezijos parke. Tikimės, kad ilgainiui šio ąžuolo pavėsyje jaunimas susitiks pasidalinti įspūdžiais ir kurs planus ateities Marijampolei, o visoje Lietuvoje augantys Stelmužės ąžuolai taps vieningos ir stiprios jaunimo politikos simboliu“.

Stelmužės ąžuolo „vaikaitis“, Lietuvos ir Europos jaunimo metų ąžuoliukas, auga Marijampolės Poezijos parke prie Šešupės upės esančioje žaliojoje zonoje.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}