Pradžia
Pradžia

Marijampolėje vyko LR Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto išvažiuojamasis posėdis

Marijampolėje vyko LR Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto išvažiuojamasis posėdis

Šiandien Marijampolės savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyko Teisės ir teisėtvarkos komiteto išvažiuojamasis posėdis, kurio metu buvo diskutuojama apie numatomas reformas dėl galimų Lietuvos policijos struktūros pokyčių.

Posėdyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, LR Seimo nariai, Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Harimantas Poškevičius, apskrities policijos komisariatų atstovai.

Posėdžio metu Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas pristatė esamą kriminogeninę situaciją Marijampolės apskrityje. Po pristatymo posėdžio dalyviai diskutavo apie planuojamos reformos pliusus ir minusus. Nors nuomonės šiuo klausimu išsiskyrė, aiškią poziciją išsakė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda: „Marijampolės savivaldybė nepalaiko apskričių komisariatų naikinimo. Jaučiamės pakankamai gerai ir užtikrintai turėdami savo apskrities komisariatą, su kuriuo daug metų tiesiogiai bendradarbiaujame. Pareigūnų, kurių patirtis ir įdirbis mums yra neįkainojamas, ir jų kompetencijų praradimas būtų skaudus smūgis. Manau, kad noras vykdyti šią reformą atneštų daugiau žalos nei naudos.“

Šiuo metu visos dešimt Lietuvos apskričių turi savo policijos komisariatus. Tačiau jei Seimas pritars Vidaus reikalų ministrės pateiktam projektų paketui, pusė jų taps struktūriniais padaliniais, o visoje šalyje veiks penki apygardų policijos komisariatai.

Marijampolės savivaldybės
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}