Pradžia
Pradžia

Marijampolės miesto šventės proga atidarytos dvi parodos

Marijampolės miesto šventės proga  atidarytos dvi parodos

Artėjant Marijampolės miesto šventei  Kultūros centre atidarytos dvi parodos: jubiliejinė tradicinė žymiausių menininkų, kilusių iš Sūduvos, paroda ir dailininkų klubo „Žvilgsnis“ paroda „Mūsų mintys“.

Dailės galerijoje atidaryta jau tradicinė, kasmet  prieš Miesto šventę rengiama paroda, kurioje, kaip sakė šios parodos organizatorė Ona Birutė Surdokienė,  galime pamatyti geriausių Sūduvos menininkų darbus.

Parodą, kurioje galima susipažinti su septynių autorių, šįmet švenčiančių jubiliejus, kūriniais,  pristatė menotyrininkė Onutė Gaidamavičiūtė.

Magdalenos Birutės Stankūnienės menų galerijoje atidaryta dailininkų klubo „Žvilgsnis“ paroda „Mūsų mintys“, kurioje eksponuojami 11  menininkų darbai.

Parodos atidaryme sveikinimo žodį taręs Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis pasidžiaugė, kad kasmet miesto šventė prasideda Marijampolės ir Sūduvos krašto  menininkų parodų atidarymu: „Džiaugiuosi, kad tradicinėje parodoje kasmet galime susipažinti su  žymiausiais iš  Sūduvos  krašto kilusiais menininkais,  o dailininkų klubo „Žvilgsnis“   parodoje galime pamatyti naujausius  Marijampolės  kūrėjų darbus, kurie ne tik džiugina šiandien, bet  turi išliekamąją vertę ir pasilieka kaip mūsų menininkų kūrybinis palikimas. Klubas „Žvilgsnis“   yra ir mūsų  miesto menininkų kūrybos ambasadorius ir netrukus pristatys savo darbus  parodoje susigiminiavusiame Bergiš Gladbacho  mieste Vokietijoje“.

Parodos atidaryme elektroakustinę kompoziciją atliko birbynininkas, Marijampolės meno mokyklos mokytojas Darius Klišys ir dukra Gaja Klišytė (išilginė barokinė fleita).

Kultūros centre  eksponuojamą žymiausių menininkų, kilusių iš Sūduvos, jubiliejinę parodą bus galima pamatyti net iki kitų metų gegužės mėnesio, o parodą „Mūsų mintys“ galima  aplankyti iki birželio 28 dienos.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}