Pradžia
Pradžia

Marijampolės mokyklos-darželio „Želmenėliai" šachmatininkų komanda Lietuvos mokyklų žaidynių vicečempionė

2018 metų vasario 4 dieną Jonavoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės šachmatų varžybos. Šiose varžybose dalyvavo i Marijampolės mokyklos-darželio „Želmenėliai"  šachmatininkų (gimusių 2007 m. ir jaunesnių) komanda, kuri  tapo Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų  II-sios vietos  laimėtoja.

Komandos nariai: Titas Dulinskas, Smiltė Burbaitė, Gustas Žukauskas, Aidas Vasiliauskas į varžybas vyko gerai nusiteikę, pasiruošę kovoti ir laimėti.

Komandos sėkmę lėmė geras jaunųjų šachmatininkų  pasiruošimas, kuriuo rūpinosi treneris Antanas Lileikis.

Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas
atsakingas  už kūno kultūrą ir sportą
Saulius Druskis

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}