Marijampolės mokyklos-darželio „Želmenėliai" šachmatininkų komanda Lietuvos mokyklų žaidynių vicečempionė
2018 metų vasario 4 dieną Jonavoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės šachmatų varžybos. Šiose varžybose dalyvavo i Marijampolės mokyklos-darželio „Želmenėliai" šachmatininkų (gimusių 2007 m. ir jaunesnių) komanda, kuri tapo Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų II-sios vietos laimėtoja.
Komandos nariai: Titas Dulinskas, Smiltė Burbaitė, Gustas Žukauskas, Aidas Vasiliauskas į varžybas vyko gerai nusiteikę, pasiruošę kovoti ir laimėti.
Komandos sėkmę lėmė geras jaunųjų šachmatininkų pasiruošimas, kuriuo rūpinosi treneris Antanas Lileikis.
Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas
atsakingas už kūno kultūrą ir sportą
Saulius Druskis
![]() |
![]() |





Komentarai
{{msg}}