Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Marijampolės muzikos  alėjoje dar daugiau skambesio

Marijampolės muzikos  alėjoje dar daugiau skambesio

Vaikščiodamas Pašešupio parke tikriausiai ne vienas yra pastebėjęs spalvingus lauko muzikos instrumentus, o kai kurie jau ir išbandę savo muzikinius gabumus. Tačiau gali būti, kad marijampoliečiai dar nežino, jog instrumentų muzikos alėjoje yra gerokai daugiau, o vienas iš jų – išskirtinis.

Nuo šiol marijampoliečiai ir miesto svečiai užsukę į Pašešupio parke įkurtą muzikos alėją galės pasijusti tarsi dainoje „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj...“. Čia, šalia anksčiau įrengtų penkių klimato sąlygoms atsparių muzikos instrumentų, buvo įrengti dar šeši instrumentai. Naujieji muzikos alėjos „gyventojai“ – tai bendruomenių iniciatyvų konkurse „Kurk Marijampolei“ nugalėjusio projekto dalis.

Muzikos alėjoje skambindami vieninteliu tokiu Lietuvoje išskirtiniu instrumentu (iš kairės į dešinę) lankytojai išgirs dainos „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj...“ melodiją. Alėjos teritorijoje taip pat pasodinta ir vyšnių.

Idėjos sumanytoja, marijampolietė Virginija Subačiūtė sako, kad mintis įkurti muzikos alėją jai gimė auginant krykštaujančius mažuosius: „Kai augini vaikus, norisi juos kažkuo užimti ir kad ta veikla būtų lavinanti. Pirmieji instrumentai buvo įrengti laimėjus „Maxima“ organizuotą konkursą, kiti atkeliavo Marijampolės savivaldybei parėmus, o šie šeši instrumentai įkurdinti laimėjus „Kurk Marijampolei“ programos projektą. Dėkoju visiems, kurie balsuodami palaikė šią idėją ir prisidėjo, kad muzikos alėja taptų turtinga, skambančia ir dar spalvingesne“.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}