Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Marijampolės savivaldybė finansuos studijų vietas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų programoje „Švietimo lyderystė“: skelbiamas atrankos konkursas

Marijampolės savivaldybė finansuos studijų vietas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų...

Mokytojų ir darželių vadovų trūkumas – nacionalinio masto problema, su kuria susiduria beveik dešimtadalis Lietuvos bendrojo lavinimo švietimo įstaigų. Kelerių metų bėgyje situacija gali tik blogėti, nes patyrę pedagogai jau išeina į pensiją, o jaunų ugdytojų mokyklose – per mažai. Marijampolės savivaldybė imasi iniciatyvos prisidėti prie mokytojų kvalifikacijos kėlimo ir jungiasi prie ISM vadybos ir ekonomikos universiteto projekto „Švietimo lyderystė“, skirto esamų ir būsimų švietimo įstaigų vadovų rengimui ir vadybinių kompetencijų stiprinimui.

Numatoma finansuoti 4 studijų vietas 2020-2021 m. ISM vadybos ir ekonomikos universiteto magistrantūros studijų programoje „Švietimo lyderystė“. Tai programa skirta norintiems įgyti bei tobulinti ugdymo srityje aktualias bei reikalingas vadybos kompetencijas. Daugiau informacijos apie šią studijų programą ISM universiteto tinklalapyje https://www.ism.lt/svietimo-lyderyste

„Finansuodami studijas universitete ir sudarydami sąlygas ugdymo įstaigų atstovams kelti savo kvalifikaciją, sprendžiame įsisenėjusią visos Lietuvos problemą – patys auginamės lyderius. Mes norime užtikrinti jų įgūdžių tobulinimą, naujų įrankių atradimą ir žinių apie juos perdavimą mokiniams. Tuo pačiu mokytojams ir auklėtojams suteikiame pasitikėjimą savimi, nes po studijų universitete jie bus labiau užtikrinti savo gebėjimais, patobulėję, galės tvirtai pasakyti, kad žino, kaip identifikuoti problemas ir jas spręsti. Kviečiame ikimokyklinio, bendrojo, neformalaus ugdymo įstaigų vadovus, pavaduotojus ugdymui, pedagogus, planuojančius ateityje dirbti švietimo įstaigų vadovais dalyvauti atrankoje“, – kalba Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Susidomėjusieji jau nuo šiandien, birželio 15 dienos, kviečiami pildyti paraiškas. Paraiškas teikti el. paštu sc.marijampole@gmail.com  iki birželio 29 dienos.

Pagrindiniai reikalavimai kandidatams norintiems studijuoti „Švietimo lyderystės“ programoje:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas bet kurioje studijų kryptyje (šakoje);
  • ne mažiau kaip 3 metai darbinės patirties švietimo srityje;
  • intermediate (B1) arba aukštesnio lygio anglų kalbos žinios.

Daugiau informacijos:
Paraiškų teikimo sąlygos
Paraiškos forma

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}