Pradžia
Pradžia

Marijampolės savivaldybėje skelbiama gripo epidemija

Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo 2018 m. vasario 6 dienos Marijampolės savivaldybėje skelbiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pradžia.

Epidemijos metu rekomenduojama neplanuoti naujų masinių renginių, žmonių susibūrimų. Vykdant anksčiau suplanuotus ir suorganizuotus renginius, jeigu jų neįmanoma atšaukti, įvertinti galimą riziką, apie tai informuoti renginių dalyvius, laikytis specialistų rekomendacijų, asmens apsaugos priemonių.

Marijampolės savivaldybės administracija

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}