Pradžia
Pradžia

Marijampolės sporto centro informacija

Marijampolės sporto centro informacija

LENGVOJI ATLETIKA (KŪJIS)
Rugpjūčio 6d. Taline (Estija) vyko tarptautinio lengvosios atletikos turnyro UUS KUUPAEV III etapo varžybos, kuriose sėkmingai startavo Marijampolės SC kūjo metikas Tomas Vasiliauskas. Sportininkas įrankį numetė 68,16 m ir tapo šios rungties nugalėtoju už nugaros palikdamas Estijos sportininkus Adam Kelly ir Tomas Tankler.
T.Vasiliausko treneris Arvydas Šedys.

LENGVOJI ATLETIKA (BĖGIMAS)
Rugpjūčio 8 d. Krasnopolyje (Lenkija) vyko bėgimo mėgėjų varžybos, kuriose startavo 300 bėgikų iš Lenkijos ir Lietuvos. Sportininkai varžėsi 5 km ir 10 km distancijose. Puikią sportinę formą varžybose pademonstravo Marijampolės SC auklėtiniai tapę nugalėtojais abiejose distancijose. Darius Petkevičius greičiausiai įveikė 5 km distanciją, o Paulius Bieliūnas tapo 10 km distancijos nugalėtoju.
Sportininkų treneris Vladas Komisartaitis.

BAIDARIŲ IRKLAVIMAS
Rugpjūčio 5-6 d. Marijampolės SC irklavimo bazėje (Šešupės užtvankoje) vyko Marijampolės savivaldybės baidarių irklavimo atviros pirmenybės. Puikus oras ir varžybų trūkumas į pirmenybes pritraukė didelį būrį dalyvių. Pirmenybėse startavo 95 irkluotojai iš Marijampolės, Plungės, Šiaulių, Vilniaus ir Zarasų. Marijampolės sporto centro auklėtiniai demonstravo puikius rezultatus 500 m irklavimo distancijoje vienviečių ir dviviečių baidarių įskaitose ir iškovojo gausybę prizinių vietų.
Sportininkus treniruoja Benius Jankevičius.

VIENVIETĖS BAIDARĖS 500 m
Berniukai ir mergaitės (9-11m.)
Dominykas Žaliauskas – 1-oji vieta; Smiltė  Ema Čaplinskaitė – 1-oji vieta; Povilas Pridotkas – 2-oji vieta; Justas Nemanius – 3-oji vieta; Agnė Šatavičiūtė – 2-oji vieta; Gustas Gorskis – 2-oji vieta.

Berniukai ir mergaitės (12-14m.)
Adomas Miglinas – 2-oji vieta; Julius Grinkevičius – 2-oji vieta; Markas Sasnauskas – 3-oji vieta; Skaiva Gudelevičiūtė – 1-oji vieta.

Jaunučiai (15-16 m.)
Titas Žilinskas – 1-oji vieta; Ugnius Stankevičius – 2-oji vieta; Domantas Katilius – 2-oji vieta; Domantas Margelis – 3-oji vieta.

DVIVIETĖS BAIDARĖS 500 m
Berniukai ir mergaitės (10-12 m.)
Justas Nemanius ir Arnas Grigalevičius – 2-oji vieta; Dominykas Žaliauskas ir Povilas Pridotkas – 3-oji vieta; Adomas Miglinas ir Gustas Gorskis – 3-oji vieta; Smiltė Ema Čaplinskaitė ir Agnė Šatavičiūtė – 3- oji vieta.

Jaunučiai ir jauniai (13-14 m.)
Julius Grinkevičius ir Markas Sasnauskas – 1-oji vieta; Titas Žilinskas ir Domantas Katilius – 1-oji vieta; Ugnius Stankevičius ir Laisvydas Buivydas – 2-oji vieta; Skaiva Gudelevičiūtė ir Skaistė Laucevičiūtė – 1-oji vieta.

LENGVOJI ATLETIKA
BALTIJOS ŠALIŲ ČEMPIONATE – AUKSINIS TOMO VASILIAUSKO METIMAS

Rugpjūčio 14 d. baigėsi Valmieroje (Latvija) dvi dienas trukęs Baltijos lengvosios atletikos komandinis čempionatas. Lietuvos lengvaatlečiai, nors ir iškovojo daugiausiai individualių pergalių – 15, tačiau užėmė 3-iąją vietą.
Prie Lietuvos komandos laimėjimų svariai prisidėjo ir Marijampolės sporto centro auklėtiniai. Tomas Vasiliauskas, pasiekęs geriausią šio sezono Lietuvos rezultatą (rez. 69,82), tapo kūjo metimo rungties nugalėtoju (tr. Arvydas Šedys). Giedrius Valinčius 5000 m bėgimo rungtyje iškovojo 4-ąją vietą (tr. Vladas Komisaraitis). Airidas Bendaravičius 3000 m kliūtinio bėgimo rungtyje liko 6-as (tr. Vladas Komisaraitis). Gedmintė Mykolaitytė (kūjis) užėmė 4-ąją vietą (tr. Arvydas Šedys). Lukas Simonavičius (kūjis) startavo individualioje įskaitoje ir iškovojo 7-ąją vietą (tr. Arvydas Šedys).

BAIDARIŲ IRKLAVIMAS
SĖKMINGAS MARIJAMPOLĖS IRKLUOTOJŲ STARTAS JAUNUČIŲ ČEMPIONATE

Rugpjūčio 11 d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame startavo 269 dalyviai. Marijampolės sporto centro auklėtiniai sėkmingai sudalyvavo irklavimo varžybose ir iškovojo dvi prizines vietas. 2-ąją vietą dviviečių baidarių 500 m rungtyje iškovojo Skaiva Gudelevičiūtė (Marijampolė) ir Kotryna Stončiūtė (Klaipėda). 3-ąją vieta vienviečių baidarių 200 m rungtyje iškovojo Titas Žilinskas. Aukštas pozicijas čempionate iškovojo ir kiti Marijampolės sporto centro auklėtiniai:
5-ąją vietą dviviečių baidarių 500 m rungtyje iškovojo Urtė Čebatoriūtė ir Miglė Jankauskaitė;
7-ąją vietą vienviečių baidarių 200 m rungtyje iškovojo Domantas Katilius.
Sportininkus treniruoja Benius Jankevičius.

BURIAVIMAS
Rugpjūčio 13–15 d. vaizdingoje Kauno marių vietovėje prie Žalgirio jachtklubo uosto vyko Lietuvos vaikų buriavimo čempionatas, kuriame sėkmingai dėl prizinių vietų buriuodami dvivietes ir vienvietes jachtas kovėsi Marijampolės sporto centro auklėtiniai. Nors čempionato metu sportininkams teko buriuoti įveikiant aštuonis plaukimus, kam atiteks čempionų titulai sprendėsi paskutinėmis akimirkomis finiše. Po dramatiškos kovos paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. Augustas Žaliauskas ir Adas Staskevičius (dvivietė jachta Rs Feva) – 1-oji vieta. Šiam sportininkų duetui tai pirmas sezonas buriuojant kartu dvivietę jachtą. Arvydas Gutauskas ir Gustas Grinevičius (dvivietė jachta Rs Feva) – 4-oji vieta. Liepa Lementauskaitė ir Elena Karkazaite (dvivietė jachta Rs Feva) – 9-oji vieta.
Sportininkų treneris – Rytis Dikšaitis.

Prieš pora savaičių (rugpjūčio 1 d.) du Marijampolės buriuotojai Augustas Žaliauskas ir Arvydas Gutauskas dalyvavo Vokietijoje Travemiundės (Travemünde) mieste vykusiame Pasaulio RS FEVA buriavimo vaikų čempionate. Tai istorinis įvykis ne tik sportininkams, bet ir Marijampolės miestui. Šiame čempionate užimta 37 vieta iš 97 atstovų. Sportininkai ir jų treneris Rytis Dikšaitis džiaugiasi dalyvavimu, įgyta unikalia patirtimi ir galimybe patirti kovą su dideliu vėju ir bangomis bei išsiaiškinti savo klaidas, nes daugiausiai išmokstama iš savo padarytų klaidų.
2022 metais čempionatas vyks Veimute (Weymouth), Anglijoje, tad apie dalyvavimą jame jau dabar svajoja jaunieji Marijampolės buriuotojai.

3X3 KREPŠINIS
MARIJAMPOLĖS SPORTININKAI TAPO 3X3 KREPŠINIO ČEMPIONATO NUGALĖTOJAIS!
Rugpjūčio 13–15 d. Panevėžyje vyko Lietuvos 3x3 krepšinio čempionato finalinis etapas. U16 amžiaus grupėje dalyvavo dvi Marijampolės sporto centro komandos. Marsc-Kalstata komanda (M. Sikarskas, T. Pultinevičius, D. Žilionis, E. Struckas) grupės varžybose patyrė pralaimėjimus ir nepateko į atkrintamąsias varžybas; galutinėje įskaitoje užėmė 7-ąją vietą. Tačiau finalinis etapas sėkmingai susiklostė kitai Marijampolės SC komandai (A. Jančiauskas, J. Čebatorius, E. Laukaitis, A. Merkys, N. Savaikaitis). Favorito statusą pateisinę marijampoliečiai finaliniame etape iškovojo visas penkias pergales ir tapo Lietuvos 3x3 krepšinio čempionato nugalėtojais. Marijampolės SC komandos žaidėjas Adrijus Jančiauskas išrinktas geriausiu finalinio etapo žaidėju. Aukšti rezultatai Lietuvos 3x3 krepšinio čempionate ženkliai kilstelėjo ir asmeninius Marijampolės SC krepšininkų reitingus. Du sporto centro krepšininkai jau patenka tarp 500 stipriausiųjų U18 amžiaus kategorijoje FIBA pasaulinio reitingo klasifikacijoje: A. Jančiauskas – 490 vietoje, o J. Čebatorius – 498 vietoje.
Sportininkų treneris – Domas Kriščiūnas.

BĖGIMAS
TRADICINĖSE BĖGIMO VARŽYBOSE ANYKČIAI–PUNTUKO AKMUO IŠKOVOTOS NET 5 PRIZINĖS VIETOS
Rugpjūčio 14 d. Anykščiuose jau 58-ąjį kartą vyko tradicinės bėgimo varžybos Anykščiai–Puntuko akmuo. Tarp gausybės bėgimo entuziastų iš visos Lietuvos startavo ir būrelis marijampoliečių, bėgimo mėgėjų ir sporto veteranų. Marijampoliečiai labai sėkmingai varžėsi 11 kilometrų trasoje ir į Marijampolę grįžo su medaliais. Prizines vietas savo amžiaus grupėse iškovojo net penki Marijampolės atstovai: Alvydas Zenkevičius – 1-oji vieta (V60), Giedrius Šlekys – 2-oji vieta (V40), Jurgita Pušinaitė – 2-oji vieta (M40), Kristina Globienė – 2-oji vieta (M45) ir Daiva Bielevičiiūtė – 3-oji vieta (M39). Bėgimo sporto renginiai Lietuvoje nuolat populiarėja ir pritraukia vis daugiau sporto mėgėjų ir entuziastų, todėl smagu pasidžiaugti, kad tarp nugalėtojų ir prizininkų nuolat yra ir Marijampolės atstovų.

Marijampolės SC informacija

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}