Pradžia
Pradžia

Marijampoliečiai, renkamės sveikinti Lietuvą!

Prisidėdami prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimo „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ ir  tęsdami Alytaus, Birštono, Prienų bei kitų miestų Vasario 16-osios sveikinimų iniciatyvas, vasario 6-ąją 18 val. J. Basanavičiaus aikštėje  dovanosime Lietuvai šviesos akciją „Sveikinu, Lietuva!“

Tautinės vėliavos spalvų fone savimi suformuosime žodį „Lietuvai“ ir bendra  šviesos instaliacija pasveikinsim Lietuvą, pasitinkančią Valstybės atkūrimo dieną.

Kviečiame marijampoliečius gausiai dalyvauti,  fotografuoti,  dalintis nuotraukomis, sveikinti Lietuvą iš Sūduvos sostinės  ir  pradėti švęsti Vasario 16-ąją!

Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}