Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Marijampoliečiams – padėkos už sportinius pasiekimus

Marijampoliečiams – padėkos už sportinius pasiekimus

Vakar Marijampolės savivaldybėje lankėsi Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas ir generalinis sekretorius Vytas Nėnius. Svečiai atvyko su džiugiu tikslu – Marijampolės savivaldybės merui Povilui Isodai įteikė taurę už iškovotą 3-iąją vietą 2022 metų vasaros sporto žaidynėse, taip pat padėką Marijampolės savivaldybei už teisingą savivaldybės požiūrį bei paramą, kuri įtraukia Marijampolės krašto gyventojus į sporto ir fizinio aktyvumo veiklas, motyvuoja ir stiprina sporto organizatorių darbą.

Jau nuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, „žalgiriečiai“ kasmet rengia vasaros ir žiemos žaidynes. Pagrindinis žaidynių tikslas – skatinti visus bendruomenės narius užsiimti kūno kultūra, sportu ir išsiaiškinti pajėgiausias komandas. 2022 m. atvirose vasaros sporto žaidynėse dalyvavo krepšinio (vyrų, moterų), tinklinio, futbolo, teniso sportininkai, kurie užėmė 3-iąją vietą  kompleksinėje  įskaitoje.

Padėkos už organizacinį darbą, ilgametę veiklą, plėtojant kūno kultūrą ir sportą šalyje, buvo įteiktos šiems Marijampolės savivaldybės sporto bendruomenės nariams: Marijampolės sporto klubų sąjungos „Žalgiris“ vadovui Gintautui Janušauskui; Marijampolės sporto asociacijos „Išvien“ prezidentui  Andriui Levanui; Marijampolės futbolo mėgėjų klubo „Švyturys“ prezidentui Egidijui Kriaučiūnui; Marijampolės moterų krepšinio komandos vadovei Mildai Navickaitei.

Meras Povilas Isoda džiaugėsi, kad sportas mūsų savivaldybėje yra mėgiamas,  ir patvirtino, kad ateityje taip pat užims svarbią vietą, nes sportininkų pasiekimai verti pasididžiavimo, garsina Marijampolę ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

„Kiekvienais metais investuojame į savivaldybės sporto infrastruktūrą, kad sportuoti, tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų sporto entuziastams būtų patogiau ir lengviau. Juk tikrai smagiau sportuoti tvarkingose ir moderniose sporto bazėse, tad norime, kad tokias sąlygas turėtų visi sportininkai“, – sakė savivaldybės meras.

Susitikime dalyvavę Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis ir Marijampolės sporto veteranų asociacijos prezidentas, Savivaldybės tarybos narys Darius Kemeraitis taip pat gyrė sporto bendruomenę ir žavėjosi sportininkų ryžtu siekti aukštų rezultatų ir garsinti savo kraštą.

Marijampolės sporto klubų sąjungos „Žalgiris“ vadovas G. Janušauskas minėjo, kad ruošiamasi 2023 m. žiemos sporto žaidynėms, kuriose planuoja dalyvauti stalo teniso, šachmatų, šaškių ir salės futbolo komandos.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}