Pradžia
Pradžia

Mažieji marijampoliečiai jau pasveikino Lietuvą Valstybės atkūrimo 100-mečio proga

Vasario 14 d. mažieji marijampoliečiai J. Basanavičiaus aikštėje jau pasveikino Lietuvą pasitinkančią Valstybės atkūrimo 100-mečio jubiliejų!

Dvylika Marijampolės savivaldybės ikimokyklinių įstaigų surengė nuotaikingą akciją - performansą ,,Aš tavo gimtinė". Ugdymo įstaigų bendruomenės akcijai paruošė po vieną tautišką raidę arba skaičių ir sudėliojo ,,Lietuvai 100". Vaikai, pasipuošę geltonos, žalios ir raudonos spalvos kepuraitėmis dainomis, eilėmis, šokiais, gera nuotaika ir trispalviais balionais pasiuntė linkėjimus gimtadienį švenčiančiai Lietuvai bei įsiamžino šimtmečio nuotraukoje.

Ačiū šios graižos vaikiškos akcijos - performanso ,,Aš tavo gimtinė" organizatoriams - vaikų lopšelio-darželio ,,Nykštukas" bendruomenei ir visiems renginio dalyviams.

 

Viešųjų ryšių tarnyba

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}