Pradžia
Pradžia

Merės komanda pasveikino administracijos kolektyvą

Prieš didžiąsias žiemos šventes trumpam į aktų salę sukviestą Marijampolės savivaldybės administracijos kolektyvą artėjančių šv. Kalėdų proga pasveikino Savivaldybės vadovai. Mero pavaduotojas Povilas Isoda perdavė visiems šilčiausius besigydančios merės Irenos Lunskienės sveikinimus.

Pavaduotojas buvo kaip visada atviras ir nuoširdus - jis išsakė tris dalykus: atsiprašė už padarytas klaidas, padėkojo už profesionalų atsakingą darbą ir palinkėjo būti drąsiems sutinkant ateities iššūkius, kurie laukia dėl struktūrinės reformos. „Čia yra tik darbas - gyvenimas yra daug platesnis", - kviesdamas žvelgti į pasaulį plačiau, sakė vicemeras ir palinkėjo šiltų jaukių švenčių.

Apie tai, kad administracijos kolektyvas per metus atliko daug ir tai matyti žvelgiant į dar labiau išgražėjusį miestą, kalbėjo ir naujasis administracijos direktorius Karolis Podolskis, vadovaujantis administracijai dar tik du mėnesius. Jis kvietė administracijos darbuotojus dar labiau telktis bendram darbui, turėti bendrą tikslą.

Mero pavaduotojas Romualdas Makauskas, pradėjęs eiti šias pareigas taip pat tik prieš du mėnesius, sakė, kad pirmiausia vyko pažinimo procesas, kuris teikė ir atradimų, ir nusivylimų. Jis kvietė kiekvieną ieškoti asmeninio tobulėjimo, savų tikslų ir linkėjo sėkmės ateinančiais metais.

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}