Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Mero padėka – ilgametei Želsvos pagrindinės mokyklos direktorei Linai Kvederevičienei

Mero padėka – ilgametei Želsvos pagrindinės mokyklos direktorei Linai Kvederevičienei

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda už ilgametį, prasmingą ir profesionalų darbą padėkojo Želsvos pagrindinės mokyklos direktorei Linai Kvederevičienei, kuri šioje mokykloje dirbo 21 metus, nuolat domėjosi naujovėmis, gilinosi į švietimo politiką ir mokyklos veiklą.

Meras Povilas Isoda L. Kvederevičienę įvardijo kaip kūrybingą bei darbščią asmenybę, mokėjusią sutelkti mokyklos bendruomenę darniam darbui. Direktorės iniciatyvų dėka mokykloje buvo kuriamas ugdymui palankus mikroklimatas, formuojamas patrauklus įstaigos įvaizdis. Taip pat buvo aktyviai vykdoma projektinė veikla, kurios pagalba įgyvendintas ne vienas reikšmingas projektas prisidėjęs prie švietimo įstaigos visapusiško tobulėjimo.

Kartu su meru padėką L. Kvederevičienei išreiškė Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Alvydas Zdanys, šio komiteto narė Irena Lunskienė ir savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Vaznienė.

Pati direktorė atsisveikindama su kolektyvu, dėkojo kiekvienam atskirai ir visiems kartu už drauge nuveiktus darbus, tarpusavio pagarbą ir sukurtus draugiškus bei profesionalius santykius, kurių dėka buvo lengva dirbti, komunikuoti ir siekti geriausių tikslų bei rezultatų.

Nuo š. m. rugsėjo 1 d. šios švietimo įstaigos laukia dar vienas pasikeitimas – Želsvos pagrindinė mokykla pertvarkoma ir tampa Želsvos progimnazija. Planuojama, kad konkursas direktoriaus pareigoms užimti bus paskelbtas artimiausiu metu.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}