Mieli ir brangūs slaugytojai!
Gegužės 12-oji - Tarptautinė slaugytojų diena. Leiskite šia proga su ypatinga svarba ir pagarba kreiptis į Jus, besidarbuojančius slaugymo, sveikos gyvensenos skatinimo, ligų profilaktikos ir kitose srityse, bei palinkėti stiprios sveikatos, profesionalumo, neblėstančios energijos dalijant viltį visiems, kurie laukia Jūsų pagalbos.
Ačiū už Jūsų reikšmingus darbus!
Irena Lunskienė
Laikinai einanti Marijampolės savivaldybės mero pareigas



Komentarai
{{msg}}