Mieli mokytojai, buvę ir esami švietimo darbuotojai!
Spalio 5 d. 14.30 val. nuoširdžiai kviečiame dalyvauti Tarptautinės mokytojų dienos minėjime Marijampolės kultūros centre (Vilkaviškio g. 2).
Šventės programa:
- Mokinių sveikinimas
- Savivaldybės vadovų ir svečių sveikinimai, apdovanojimai
- Ansamblio „Cafe de Paris“ gražiausios prancūziškos muzikos koncertas
Marijampolės savivaldybės administracija



Komentarai
{{msg}}