Mielos moterys!
Nuoširdžiai sveikinu Jus Kovo 8-oios - Tarptautinės moters dienos proga.
Džiaugiuosi, kad esate iniciatyvios ir kūrybingos, aktyviai dalyvaujate visuomeninėje veikloje, esate pavyzdys, kaip reikia mylėti gyvenimą ir visus, esančius šalia.
Teatneša ši šventė į Jūsų širdis ir namus džiaugsmingą pavasarinę nuotaiką, dovanoja Jums daugybę pačių gražiausių žodžių ir gėlių. Būkite mylimos, gerbiamos ir įkvepiančios, džiuginkite savo buvimu, siekite to, ko trokštate ir apie ką svajojate. Būkite laimingos!
Vidmantas Brazys
Marijampolės savivaldybės meras




Komentarai
{{msg}}