Pradžia
Pradžia

Naudojantis Centralizuota mokinių priėmimo į bendrojo ugdymo įstaigas informacine sistema nuo vasario 8 d. prasideda registracija į 5-8 klases

Naudojantis Centralizuota mokinių priėmimo į bendrojo ugdymo įstaigas informacine sistema nuo...

Nuo vasario 1 d. pradėjo veikti Centralizuoto mokinių priėmimo į bendrojo ugdymo įstaigas informacinė sistema, tiesa, palaipsniui. Tad tėveliai prašymus dėl vaikų priėmimo į norimą įstaigą gali pateikti elektroniniu būdu.

Nuo vasario 1 d. vyko registracija į 1-4 klases, o nuo rytojaus, vasario 8 d. vyks 5-8 klasių registracija, vėliau nuo vasario 15 d. – registracija į 9-12 klases.
 
Registracija vyksta palaipsniui, kadangi suprantame, kad norinčių jungtis prie sistemos ir registruoti savo vaikus gali būti išties daug, o tai gali daryti įtaką darniam sistemos darbui. Iš anksto atsiprašome už galimus sistemos veikimo trikdžius, o tėvelių prašome kantrybės ir supratingumo.
 
Taip pat primename, kad vaikams, kurie tęsia mokslus toje pačioje mokykloje, ir tėvai jau yra pildę prašymus mokykloje, registruotis per sistemą nereikia. Jie automatiškai įkeliami į sistemą ir priskiriami mokytis toje pačioje mokykloje kaip ir mokėsi lig šiol.
 
 
 
Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}