Pradžia
Pradžia

Nauja laida apie kultūrą per Marijampolės televiziją!

Marijampolės televizija pristato naują laidą „Marijampolė - Lietuvos kultūros sostinė 2018. Susitikime čia" apie kultūros reiškinius Marijampolės mieste ir visoje savivaldybėje. Čia vyks pokalbiai su kultūros darbuotojais ir kūrėjais.

Pirmoji tiesioginė laida jau šį penktadienį, sausio 19 d. Joje bus pristatomas projekto „Marijampolė - Lietuvos kultūros sostinė 2018" atidarymo renginys, kuris vyks sausio 20 d. 18 val. J. Basanavičiaus aikštėje. Laidoje dalyvaus: Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė, Marijampolės savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Jūratė Zakaravičienė ir marijampolietis režisierius bei scenaristas Vytenis Pauliukaitis. Laidos vedėja - Eglė Alenskaitė. Pradžia 20:30 val. Kviečiame žiūrėti!

 

Viešųjų ryšių tarnyba

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}