Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Nemokami kino seansai Poezijos parke kvies jaukiai praleisti rugpjūčio vakarus

Nemokami kino seansai Poezijos parke kvies jaukiai praleisti rugpjūčio vakarus

Projektas „Kino karavanas“ jau septintus metus iš eilės Lietuvos regionuose rodo festivalio „Kino pavasaris“ žiūrovų labiausiai pamėgtus, pripažintų režisierių filmus. 2020 m. rugpjūtį „Kino karavanas“ kviečia marijampoliečius į 4 nemokamus gero kino seansus po atviru dangumi.

„Džiaugiuosi, kad jau trečius metus iš eilės „Kino karavanas“ atvyksta į Marijampolę ir, kad puikiai išnaudojant vieną iš gražiausių miesto viešųjų erdvių – Poezijos parką galėsime gyventojams ir mieto svečiams pasiūlyti grožėtis meninę išliekamąją vertę turinčiais filmais“, ­– sako savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Kino karavano projekto atstovės Ieva Pačkauskaitė ir Kristina Baltrušaitytė susitikusios su vicemeru A. Visockiu Marijampolės miestą įvardijo, kaip vieną iš pastoviausių ir patikimiausių partnerių įgyvendinant projekto veiklas ir gyventojams pristatant pripažinimo sulaukusius filmus. I. Pačkauskaitė taip pat pasidžiaugė, jog nors šie metai yra kiek kitokie, o rodomų filmų apimtys mažesnės, tačiau džiugina tai, jog noras gauti kokybišką produktą ir kelti kultūros lygį regionuose niekur nedingo.

„Marijampoliečiai vertina įvairias kultūros formas, supranta kas yra tikra ir kokybiška. Tad norime ir toliau mūsų miesto gyventojams pasiūlyti kuo daugiau nemokamų vasaros renginių, kurie kviestų ne tik susiburti ir praleisti laiką drauge, bet ir praplėstų kiekvieno akiratį, skatintų norą pažinti ir kūrybiškai vertinti aplinką. Būtent tai ir kviečiame daryti rugpjūčio mėnesį, besimėgaujant kokybiško turinio kino filmais“, ­– linkėdamas palankaus oro ir malonių emocijų pasitinkant šių metų Kino karavaną sako vicemeras.

Šių metų repertuare išvysime kino kritikų įvertintus, pripažinimo sulaukusius ir intriguojančiais siužetais pasižyminčius kino filmus. Abejingų nepaliks „Auksine palmės šakele“ ir net 4 „Oskarais apdovanotas filmas „Parazitas“, fantastiškais Norvegijos ir Prancūzijos vaizdais stebins filmas „Suteik man sparnus“, moters stiprybę ir ryžtą atskleis filmas „Proksima“ ir galiausiai dėmesį kaustys intriguojantis filmas „Kristaus kūnas“ pasakojantis apie neįprastą jauno, charizmatiško, kriminalinę praeitį turinčio dvasininko praktiką.

Rugpjūčio 5 dieną, 21.30 val. – filmas „Parazitas“ (Poezijos parke)
Rugpjūčio 12 dieną, 21.00 val. – filmas „Suteik man sparnus“ (Poezijos parke)
Rugpjūčio 19 dieną, 21.00 val. – filmas „Proksima“ (Poezijos parke)
Rugpjūčio 26 dieną, 20.30 val. – filmas „Kristaus kūnas“ (Poezijos parke)

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}