Pradžia
Pradžia

Nuo rudens – verslumo akademija moksleiviams

Nuo rudens – verslumo akademija moksleiviams

Visuomenės ir verslo plėtros institutas organizuoja Marijampolės ID: verslumo akademiją, skirtą moksleiviams nuo 14 – os metų, norintiems ugdyti verslumą bei kitus mokykloje ir kasdieniniame gyvenime reikalingus įgūdžius.

„Verslumo akademijoje siekiame parodyti jaunimui, kad verslas - tai nebūtinai tik didžiulės gamybos ar kitokio pobūdžio įmonės. Verslas gali prasidėti ir nuo geros idėjos. O užsiėmimų metu atskleisime žingsnius, kaip idėją įgyvendinti ir padaryti sėkminga“ – sako Visuomenės ir verslo plėtros instituto direktorius Vladas Polevičius.

Jau nuo rugsėjo 18 dienos prasidės šeštadieniniai susitikimai, kurių metu dalyviai pasitelkiant kviestinių svečių žinias, įvairius žaidimus, kūrybiškumą, paskaitas bei sėkmingus verslo pavyzdžius, gilinsis į devynias temas, kurios itin aktualios vystant verslą.

Kiekvieno susitikimo metu moksleiviai ieškos galimybių, kaip spręsti problemas, gerins bendradarbiavimo ir darbo komandoje įgūdžius, ieškos būdų, kaip save motyvuoti, kokias priemones taikyti, norint įgyvendinti savo idėjas, mokysis kas yra kritinis mąstymas ir kaip jį ugdyti, sužinos apie finansinius iššūkius, kurie laukia pradėjus verslą bei praplės savo finansinio raštingumo žinias, aiškinsis, kaip veikia rinkodaros principai ir kaip tai integruoti į verslą bei kaip valdyti turimus išteklius. Visas šias žinias jie galės pritaikyti kurdami savo verslo idėjas ir akademijos metu jas testuoti pasitelkiant profesionalų pagalbą.

Tačiau tai dar ne viskas, nes verslumo akademijos dalyviai turės galimybę įsitikinti ir iš arti pamatyti, kaip dirba verslai išvykose į Kauną ir Klaipėdą.

Dar vasarą Visuomenės ir verslo plėtros institutas jaunimą kvietė praleisti kartu su iniciatyva Marijampolės ID. Per tris mėnesius institute apsilankė daugiau nei 60 jaunuolių, kurie drąsiai žengė verslumo link net penkiose verslumo stovyklose.  

„Labai džiaugiamės vasaros stovyklų dalyviais. Penkias dienas jaunimas intensyviai gilinosi į verslumą per įvairias veiklas ir mes matome rezultatą – į naujus mokslo metus išleidome nemažą būrį jaunų žmonių, kurie susipažino su verslumu ir pakeitė suvokimą apie sritis, kurios reikalingos verslo įkūrimui bei puoselėjimui, tapo drąsesni ir dabar žino įrankius, kaip veikti. Todėl norime, kad Marijampolės ID: verslumo akademijos galimybe pasinaudotų kuo daugiau moksleivių ir kviečiame prisijungti nuo rudens“ – sakė veiklų koordinatorė Virginija Tulevičiūtė.  

Daugiau informacijos ir registraciją į verslumo akademiją rasite Visuomenės ir verslo plėtros instituto puslapyje www.vvpi.lt 

Visuomenės ir verslo plėtros instituto informacija

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}