Pradžia
Pradžia

Paskirta nauja Jono Totoraičio progimnazijos direktorė

Nuo vasario 1 d. Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija turės naują direktorę, kuri šiandien, sausio 29 d., pristatyta Marijampolės savivaldybės tarybai. Ja tapo psichologės, pedagogės ir socialinių mokslų išsilavinimą turinti Gražina Jakovickienė. Po sausio mėnesį įvykusio konkurso ir Tarybos pritarimo ji paskirta direktore penkeriems metams.

Viešųjų ryšių tarnyba

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}