Rugsėjo 2 d. Marijampolėje - X seniūnijų sporto žaidynių regioninis etapas
Rugsėjo 2 d., šeštadienį, Marijampolėje vyks jubiliejinių 10-tųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo atrankinės varžybos.
Žaidynėse devyniose sporto šakų rungtyse varžysis Prienų, Alytaus Lazdijų, Varėnos, Vilkaviškio, Šakių rajonų, Alytaus ir Druskininkų miestų, Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Marijampolės savivaldybių seniūnijų atstovai. Sporto mėgėjai varžysis krepšinio (3x3), mini futbolo, parko tinklinio, stalo teniso, virvės traukimo, smiginio, šaškių ir šachmatų sporto šakose, seniūnai jėgas išbandys seniūnų trikovės varžytuvėse.
Žaidynių atidarymas 10 val. Rygiškių Jono gimnazijos sporto aikštyne (Kauno g. 7) Varžybų pradžia 11. val.
Rygiškių Jono gimnazijos sporto aikštyne: paplūdimio tinklinis (vyrai, moterys), virvės traukimas, krepšinis (vyrai, senjorai, moterys), seniūnų trikovė.
Rygiškių Jono gimnazijoje (Kauno g. 7, I aukštas): šaškės, šachmatai, smiginis.
Marijampolės kolegijos sporto salėje (P. Armino g. 92) - stalo tenisas,
Marijampolės ARVI futbolo aikštyne (Kauno g. 125) - futbolas
Lietuvos seniūnijų žaidynės - didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, kuriuo siekiama paskatinti šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį. Žaidynių tikslas – pasiekti, kad šalies gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamosiose vietose, paskatinti sporto visiems plėtrą šalies regionuose, puoselėti kūno kultūrą ir mėgėjų sportą, didinti gyventojų fizinį aktyvumą.
Kviečiame į renginį sportiškai praleisti dieną ir palaikyti savo seniūnijų bei atvykusių svečių iš kitų savivaldybių sporto komandų.
Žaidynių organizatoriai - Marijampolės savivaldybės administracijos Sporto skyrius



Komentarai
{{msg}}