Pradžia
Pradžia

Rygiškių Jono gimnazijos parke pradės veikti čiuožykla!

Rygiškių Jono gimnazijos parko aikštelėje baigiamas lieti ledas ir pradės veikti čiuožykla.
Jeigu tik leis orai, jau galėsime pradėti mėgautis smagia žiemos pramoga!
Kviečiame visus čiuožimo mėgėjus pasinaudoti proga pasimėgauti ir smagiai papramogauti ant ledo po atviru dangumi.
Tik nepamirškite spaudžiant šaltukui kuo šilčiau apsirengti, o esant tikram speigui - žiemos pramogas geriau atidėti kitai dienai.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}