Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Sąskrydyje susirinko Marijampolės sporto veteranai

Sąskrydyje susirinko Marijampolės sporto veteranai

Vienas iš Marijampolės sporto veteranų asociacijos tikslų – vienyti Sūduvos sostinės vyresnės kartos sportininkus, trenerius, skatinti jų aktyvų bendravimą, fizinį aktyvumą bei turiningą laisvalaikio praleidimą. Todėl praėjusį savaitgalį, saulėtą dieną Marijampolės Marių parke esančiame Kempingeį vyko pirmasis asociacijos „ Marijampolės sporto veteranai“  sąskrydis.

Bendraminčių susibūrimas pasižymėjo ne tik puikia nuotaika, bet ir įvairia sportine programa.  Renginio dalyviai dėkingi asociacijos prezidentui Dariui  Kemeraičiui  už puikiai suorganizuotą renginį bei atliktą didelį paruošiamąjį darbą. Pasitikrinti ar dar „ likę parako“  buvo galima Alvydo Kirkliausko ir Tomo Miežlaiškio  pasiūlytose jėgos rungtyse. Įdomių rungčių pasiūlė vandens sporto šakų atstovai Vilmantas Krasauskas ir Jūratė Pranckevičienė,  futbolo  – Romas Kukis, krepšinio  – Gintautas Žibūda, smiginio – Gintautas Janušauskas  ir kt.  Smagiausia buvo, kad nebuvo pralaimėjusių.

Renginio dalyviai mėgavosi Dianos ir Gintauto Statkevičių paruoštais kvapniais gaminiais, kurių skonio dar ilgai neužmirš, o Gintautui dar dėkingi ir už puikias bokso pamokas, kurios daugeliui buvo pirmosios. Sąskrydžio dalyvių nuotaika bei muzika rūpinosi Virgilijus Remeikis ir jam tai puikiai pavyko. Organizatoriai dėkingi visiems dalyvavusiems  už gerą nuotaiką, aktyvų dalyvavimą, išsakytas mintis. Visų nuomonė buvo vieninga – idėja puiki, tikimės toks renginys taps tradiciniu.

Organizatorių informacija

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}