Sausio 16 d. kviečiame į Geriausių sportininkų rinkimus 2017
Iki gruodžio 31 dienos visi marijampoliečiai turėjo galimybę iš 40-ties labiausiai nusipelniusių sportininkų savo balsą atiduoti pasirinktinai už 10 geriausiųjų.
Sausio 16 dieną 17 val. Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salėje susirinks visi 40 sportininkų, tačiau iš jų bus apdovanota tik 10, už kuriuos daugiausia balsavo gyventojai ir kuriuos išrinko komisija.
Iš viso balsavo daugiau nei 3000 gyventojų.
Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba



Komentarai
{{msg}}