Pradžia
Pradžia

Savivaldybės vadovai susitiko su žiniasklaidos atstovais

Sausio 4-ą dieną Savivaldybės vadovai, tradiciškai pradedant naujus metus, susitiko su žiniasklaidos atstovais. Susitikime, kuriame dalyvavo televizijos, spaudos atstovais bei leidėjai, išsakyti savivaldybės vadovų linkėjimai pradedant naujus metus, kalbėta apie bendradarbiavimą viešinant savivaldybėje atliktus darbus praėjusiais metais ir šio laikotarpio aktualijas bei laukiančius naujus metų darbus. Gerų darbų nusiteikimui metų pradžioje pažadinti, buvo surengtas ir trumpas boulingo turnyras, kuriame buvo ir puikių emocijų, ir kamuolio metimo pamokų ir gero azarto.

Danguolės Micutienės nuotraukos

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}