Sekmadienį pasibaigus rinkimams - VRK spaudos konferencija
Sekmadienį, rugsėjo 10 d., 20 val., pasibaigus tarybos nario-mero rinkimams Marijampolės savivaldybėje, savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Marijampolė Vilkaviškio g. 2, 5 a.) VRK iniciatyva rengiama spaudos konferencija, kurioje dalyvaus Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė, policijos, organizacijos „Baltosios pirštinės" atstovai. Konferencijos metu bus pasidalinta šviežiausiomis naujienomis apie rinkimų eigą.
Į spaudos konferenciją kviečiami vietos, regiono ir šalies žiniasklaidos atstovai.
Viešųjų ryšių tarnyba



Komentarai
{{msg}}