Pradžia
Pradžia

Seneliams prieššventinę nuotaiką nuskaidrino vaikai

Artėjant gražiausioms pavasario šventėms - Velykoms - Marijampolės socialinės pagalbos centro globos namuose gyvenančius senelius šiandien aplankė lopšelio-darželio „Vaivorykštė" vaikai ir nuskaidrino jų būtį puikia menine programa. Šia proga įstaigoje apsilankė ir Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Romualdas Makauskas, kuris pasveikino senolius artėjančios šventės proga, padovanojo saldžių dovanų ir išklausė jų rūpesčius.

Prie Šv. Vincento Pauliečio parapijos kaip Marijampolės socialinės pagalbos centro padalinys įkurti globos namai turi dešimt vietų ir yra nuolat pilni. Kaip pasakojo įstaigos direktorė Vilma Ratkevičienė ir kitos socialinės darbuotojos, gyventojai čia ilgaamžiai. Vienai moteriai šiemet sukaks 99-eri, tiesa, ji pasidžiaugti mažųjų pasveikinimu jau neatėjo, nes yra prikaustyta prie lovos. Tačiau vaikų dainomis ir šokiais gėrėjosi kitas dar guvus devyniasdešimtmetis.

Viešųjų ryšių tarnyba

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}