Šį savaitgalį Marijampolėje vyko šeštasis krepšinio 3x3 Lietuvos čempionato etapas. Renginyje marijampoliečius palaikė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda ir gausus būrys marijampoliečių.
Šeštadienį J. Basanavičiaus aikštėje tarp 18 Elito klasės komandų varžėsi ir trys Marijampolės savivaldybės komandos. Ketvirtfinalyje susitiko Marijampoliečių Išvien-Bosima ir Vokietijos „Düsseldorf LFDY“ komandos. Rungtynių pradžioje spurtavę ir ilgą laiką pirmavę marijampoliečiai visgi turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Vokiečių komandos susikaupimas ir atkaklumas padėjo per dvi minutes išlyginti rezultatą ir paskutinę sekundę, taikliu metimu iš toli, išplėšti pergalę. Išvien-Bosima šiame etape iškovojo VI vietą. Marijampolės sporto centro komandos „Marijampolės SC“ ir „Marijampolės SC-II“ aukštesnių rezultatų šiame etape neiškovojo.
Sekmadienį, atsižvelgiant į oro sąlygas varžybos vyko sporto salėje. Čia susitiko 12 PRO klasės komandų, tarp kurių ir Marijampolės Sūduva-Mantinga, šiame etape iškovojusi VI vietą.
Finalinis čempionato etapas birželio 19-20 dienomis vyks Klaipėdoje.
Komentarai
{{msg}}