Pradžia
Pradžia

Su Marijampolės verslininkais susitiks ūkio ministras

Birželio 10 d., penktadienį, Marijampolėje lankysis ūkio ministras Evaldas Gustas ir viceministras Marius Skarupskas. Ūkio ministerijos vadovybė kviečia savivaldybėje veikiančių verslo įmonių atstovus į apskrito stalo diskusiją. Susitikimo metu bus pristatomos galimybės verslui, taip pat diskutuojama apie verslo sąlygų problematiką savivaldybėje.

Susitikimas su regiono verslininkais vyks 9.30 val. Marijampolės savivaldybės administracijos 2 aukšto salėje, J. Basanavičiaus a. 1.

Vėliau ministerijos vadovai apsilankys UAB „Marijampolės pieno konservai“ ir įmonėje „Mantinga‘.

Viešųjų ryšių tarnyba

Komentarai

{{msg}}


Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}