Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Svarbi informacija dėl vasaros užimtumo ir poilsio stovyklos vaikams ir jaunimui

Svarbi informacija dėl vasaros užimtumo ir poilsio stovyklos vaikams ir jaunimui

Artėjant vasarai, sulaukiame vis daugiau tėvelių klausimų dėl nemokamų vaikų vasaros užimtumo veiklų ir iš dalies finansuojamos stovyklos. Pabrėžiame, kad nerimauti tikrai nėra dėl ko, nes ir šią vasarą vaikučiai galės leisti laisvalaikį apsupti savo draugų ir dalyvauti pasirinktoje veikloje.

Savivaldybės mero patarėja ir nemokamų vaikų vasaros užimtumo veiklų iniciatorė Agnė Pavelčikienė informuoja, jog visa informacija, susijusi su nemokamu vaikų vasaros užimtumu ir iš dalies finansuojama vaikų vasaros poilsio stovykla, bus paskelbta artimiausiu metu.

„Džiaugiamės, kad susidomėjimas nemokamomis vaikų vasaros užimtumo veiklomis sulig kiekvienais metais vis didėja. Tai reiškia, kad tokia pasiūla yra išties reikalinga ir vertinama. Suprantame, kad daugelis tėvelių nori būti užtikrinti, kad jų vaikas turės galimybę leisti vasaros dienas bendraamžių draugijoje, užsiimant mėgstama veikla, tad informaciją apie veiklas ir registravimąsi į jas planuojame paskelbti gegužės pabaigoje“, – sako A. Pavelčikienė.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}