Sveikinimas šv. Florijono, ugniagesių globėjo dienos proga
Gerbiami ugniagesiai gelbėtojai,
Gegužės 4-ąją minima šv. Florijono, ugniagesių globėjo diena.
Nuoširdžiai sveikinu Jus profesinės šventės proga ir dėkoju už sunkų ir atsakingą darbą rūpinantis žmogaus gyvybės, namų, gamtos saugumu.
Linkiu, kad Jūsų profesionalumas, pasiaukojamas darbas visuomet būtų vertinamas, kad visada užtektų ryžto, drąsos ir stiprybės kovoje su klastingos ugnies negandomis.
Tesaugo šv. Florijonas Jus ir Jūsų šeimas!
Pagarbiai
Laikinai einanti mero pareigas
Irena Lunskienė



Komentarai
{{msg}}